czwartek, 27 czerwca 2013

Avon - Nailwear Pro : Viva Pink


 Lakiery do paznokci z Avonu lubię za ciekawe kolory ( często pojawiają się nowe :) i nigdy nie gęstniejącą formułę - serio, mój najstarszy lakier z tej firmy ma 7 lat i wciąż świetnie się nim maluje. Lakiery Avon z serii Nailwear Pro to jedne z niewielu, które przy pojemności 12 ml jesteśmy w stanie zużyć do końca.


 Viva Pink to "barbie" róż, jednak nie na tyle słodki i dziewczęcy, aby nie mógł wyglądać elegancko. Bardzo lubię używać go wiosną i latem, ale nie przy opalonej skórze, uważam, że ładniej prezentuje się na bladych dłoniach :)


  Lakier, mimo swojej rzadkiej konsystencji, daje pełne krycie po nałożeniu 2 warstw i dosyć szybko schnie. Aplikacja jest bezproblemowa, nigdy nie zdarzyło się aby smużył czy bąbelkował. Jedyne co mogę mieć do zarzucenia lakierom z serii Nailwear Pro to słaba trwałość, czasami już drugiego dnia noszenia ścierają się końcówki. Odpowiedni top coat oczywiście przedłuża trwałość.
Warto polować na promocje te lakiery, kosztują wtedy ok. 10-15 zł, ceny regularnej ( 25 zł) jednak nie są warte.


2 komentarze:

  1. bardzo fajny odcień, ale moim ulubionym różem z A jest Strawberry ♥ chociaż teraz latem używam na zmianę Coral Reef i Seduce Me Strawberry - przepiękne!

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie nie wiem jak to się stało, ale jeszcze nie mam koloru Strawberry :) Coral Reef tez mam i lubię :)

    OdpowiedzUsuń