piątek, 21 czerwca 2013

Rimmel - Salon Pro Peppermint Dawno już żaden lakier  tak mnie nie zachwycił :  kolorem i trwałością.
Peppermint z nowej serii Salon Pro wcale nie jest miętą, wg mnie to niebieski z delikatnymi zielonymi tonami. Kupiłam go szukając czegoś w stylu Mint Candy Apple, ale już wiem że jest dużo ciemniejszy. Mimo to bardzo mi się podoba ( chociaż może podkreślać zaczerwienienia na dłoniach ). Kremowy, żadnych drobinek - to jest to, co w lakierach bardzo lubię.
 Do pełnego krycia potrzebujemy 2 warstwy lakieru, schnie dosyć szybko.
Lakier jest zamknięty w solidnej butelce z dużą zakrętką i ma naprawdę szeroki, ale wygodny w obsłudze pędzelek.


 Trwałość - może konkurować z Essie. Peppermint noszę trzeci dzień i nawet nie starł się na końcówkach, co na moich paznokciach jest nie lada wyczynem.
Kupiłam go w Rossmannie w promocji -40%, w regularnej cenie kosztuje ok. 18 zł, więc o połowę mniej niż Essie, a naprawdę niewiele mu ustępuje jakością.
Jedyne co mogę mu zarzucić to słaby połysk, bez topu lakier nie wygląda dobrze, na drugi dzień był już mocno zmatowiony.


Szkoda, że gama kolorów Salon Pro jest tak mała, mam nadzieję że pojawią się niedługo nowe odcienie, a wtedy na pewno na jakiś się skuszę.


1 komentarz:

  1. Mam 3 lakiery z Salon Pro, są naprawdę świetne. Bardzo podoba misię kolorek, który prezentujesz. Takiego akurat nie mam.

    OdpowiedzUsuń